Кошик
71 відгук
ТеплоКит
+380 (97) 050-60-33
+380 (99) 202-35-11

Портальні Біокаміни

1 2

Неймовірна безпека відкритого вогню у біокаміна

Чим же так привабливі біокаміни? Київ, Харків та інші мегаполіси в особі просунутих власників нерухомості відзначають одне з головних нюансів – необов'язковість димоходу. В якості палива використовується етанол – екологічно чиста речовина, не виділяє диму, золи і сажі. Завдяки спеціальній запатентованій конструкції, біокаміни є більш безпечними, ніж будь-які інші пристрої подібного типу. У них використовується керамічна экогорелка, яка повільно поглинає біоетанол. У результаті прилад не використовують етанол як рідина, а спалює нешкідливий газ, який поступово випаровується. Як наслідок, монтаж біокамінів (у Києві, наприклад) спочатку став порівняно простим процесом, що не вимагає яких-небудь спеціальних умов і дозволів.

Біокамін купити. Що таке біокамін?

Біокамін – досить простий пристрій. Завдяки його простоті і можливості підбирати будь-які конфігурації, розміри і форми, біокаміни воліють встановлювати все більше споживачів.

 • Головним елементом пристрою є паливний блок. В найбільш простих конструкціях він складається з пальника з металу або штучного каменю, куди необхідно наливати спеціальне паливо для камінів. Після підпалу пристрій починає працювати.

 • Пальник дуже часто має декоративне оформлення. Можна купити біокамін з імітацією дров, штучних каменів, вугілля або різнокольорового піску. Також близько пальники можуть розташовуватися будь-які інші матеріали з негорючих компонентів, які допомагають сформувати гарний зовнішній вигляд каміна.

 • Для виготовлення камінної рами використовуються негорючі матеріали, наприклад, вогнетривке скло, метал, кераміка або штучний камінь. Саме з допомогою облицювання вдається створити унікальний образ виробів, завдяки якому вони мають таку популярність.

 • Купити біокаміни стало можливим завдяки появі біологічного палива на основі біоетанолу. Його отримують з природної сировини. Біоетанол дозволяє підтримувати живий вогонь, не виділяючи при цьому кіптяви і диму, а після його згоряння не залишається сажі й диму. Тепловий коефіцієнт цього палива перевершує дрова. Але використовувані для виготовлення пристрою матеріали не призначені для накопичення тепла, тому не слід розраховувати на те, щоб купити біокамін в Києві приміщення для зігрівання.

 • Сучасні моделі мають оригінальний дизайн і виготовляються із застосуванням новітніх технологій. У процесі горіння не запалюється саме паливо, а тільки його випаровування.

 • Біоетанол не контактує безпосередньо з вогнем і розміщується в окремій капсулі. Потужність полум'я може регулюватися вручну, а численні датчики аналізують навколишню обстановку, щоб забезпечити безпеку в разі відхилень.

найсучасніші моделі підтримують дистанційне управління зі смартфона або планшета.

Різновиди біокамінів

В залежності від місця установки, розрізняють кілька видів біокамінів:

 • настільний;

 • підлоговий;

 • настенний;

 • вбудований;

 • кутовий;

 • вуличний.

Настільні біокаміни – портативні моделі, які можна поставити на журнальному столику або прікроватной тумбочці. Моделі можуть бути виготовлені в будь-якій формі, в залежності від фантазії дизайнера. Найбільш поширеними є настільні моделі у формі чаші, циліндра, овальні або прямокутні. Для захисту від вогню дві або чотири сторони вироби прикриваються скляними стінками.

Підлогові біокаміни встановлюються на поверхні підлоги в квартирах і приватних будинках біля стін або посередині приміщення. Такі біокаміни купити в Україні (Дніпро, Львів та інші) вважають для додання приміщенню вишуканого вигляду. Для їх виготовлення застосовується скло і метал, що дозволяє створити простий і лаконічний дизайн.

Настінні біокаміни монтуються на стіні квартири або приватного будинку. Стандартні моделі мають розміри не більше 1 м, але при бажанні замовників можуть збільшуватися. Глибина виробів зазвичай невелика, тому можна купити біокамін для настінної установки в ніші.

Вбудовані біокаміни монтуються в невеликий отвір або нішу в стіні, які закладаються в проект ще на етапі будівництва. Площа приміщення повинна становити не менше 20 кв. м. Глибина ніші для такого виробу має становити не менше 20 див. Перед початком монтажу обов'язково необхідно встановити захисний короб.

Кутовий біокамін встановлюється на стику двох стін. Такі вироби відрізняються компактністю і займають мінімум простору.

Вуличні біокаміни встановлюються на присадибній ділянці на відкритому повітрі. Для таких виробів характерні великі габарити і велику вагу.

Переваги покупки біокамінів:

Оскільки дані вироби мають велику кількість переваг, купити біокаміни в Україні надає перевагу все більше людей.

 • Швидкий монтаж. Виріб можна зібрати і встановити самостійно. Воно не вимагає прокладання додаткових комунікацій, зв'язків і дозволів.

 • Простота експлуатації. Щоб запустити роботу каміна, досить просто заправити його спиртовим паливом і підпалити в певному місці.

 • Стильний дизайн. Цей елемент інтер'єру додає родзинку будь-якому приміщенню, дозволяючи декорувати простір і створювати додатковий затишок.

 • Універсальність. Для приміщень з будь-яким стилем і габаритами можна підібрати і купити біокамін з відповідною формою, колірним оформленням і матеріалами.

Біокамін дозволяє відчути в будинку чарівність і силу живого вогню, який благотворно впливає і на саме приміщення, і на його мешканців, створюючи унікальну атмосферу затишку і тепла.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner