





435 000 ₴
Дров'яна піч COZY 75 Quattro з виносною топкою для лазні та сауни до 75 м³ ідеально підходить для великих саун.
Топка має надежну конструкцію, завдяки тому, що виготовлена з міцної конструкційної сталі марки S235 товщиною 8 мм. Розсікач для розсіювання пламени виготовлений з конструкційної сталі товщиною 10 мм!
Що суттєво продовжує термін служби печі.
Завдяки продуманій конструкції, піч забезпечує м'яке, рівномірне тепло, що створює комфортні умови для традиційної лазні. Це найкращий вибір для тих, хто полюбляє сучасні сауни та цінить економію та екологічність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COZY |
| Країна виробник | Естонія |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Пристінне |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Об'єм парної | 75 куб. м |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 10 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Виносна топка | Так |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 435 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 765 мм |
| Висота | 1351 мм |
| Глибина | 1127 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |