






86 000 ₴
Дров'яна піч COZY 18 SW-TW з виносним топливним каналом створена для тих, хто цінує комфорт, стиль та ефективність. Підходить для лазень і саун об’ємом до 18 м³, адже забезпечує рівномірний розподіл тепла по парній.
Топка та розсіювач виконані з міцної конструкційної сталі марки S235 товщиною 5 мм.
Завдяки виносній топці ви можете завантажувати дрова з іншої кімнати, таким чином підтримувати сауну в чистоті. Ця модель розроблена відповідно до екологічних стандартів і споживає до 25% менше палива. Це робить її економним вибором.
Над топкою розташовані спеціальні елементи для розсіювання полум'я, виготовлені з міцної конструкційної сталі товщиною 10 мм. Завдяки цьому суттєво продовжується термін служби печі.
Примітка: камені для сауни продаються окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COZY |
| Країна виробник | Естонія |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Пристінне |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Об'єм парної | 18 куб. м |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 5 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Виносна топка | Так |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 107 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 551 мм |
| Висота | 870 мм |
| Глибина | 813 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |