






86 000 ₴
Дров'яна піч COZY 18 SW – це ідеальне рішення для середніх саун і лазень. Завдяки циліндричному дизайну дров'янка забезпечує рівномірний розподіл тепла по парному приміщенню, створює приємну атмосферу відпочинку.
Топка та розсіювач виконані з міцної конструкційної сталі марки S235 товщиною 5 мм.
Модель COZY 18 SW споживає на 25% менше палива, ніж її аналоги, а також відповідає суворим екологічним стандартам, адже виділяє лише чисті димові гази. Виготовлена вручну, поєднує традиційне ноу-хау та ефективність.
Над топкою розташовані спеціальні елементи для розсіювання полум'я, виготовлені з міцної конструкційної сталі товщиною 10 мм. Завдяки цьому суттєво продовжується термін служби печі.
Зверніть увагу! Каміння потрібно замовляти окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COZY |
| Країна виробник | Естонія |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Пристінне |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Об'єм парної | 18 куб. м |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 5 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Виносна топка | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 95 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 871 мм |
| Глибина | 651 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |