




69 000 ₴
Шукаєте надійну та економічну дров'яну піч для своєї лазні? Наша дров’яна піч COZY 18 TW з виносною топкою — сучасна класика для забезпечення Вашого комфорту в сауні. Вона забезпечує рівномірне прогрівання та комфортну температуру. Піч здатна вмістити до 160 кг каменів, що гарантує м’яку та насичену пару, яка тримається протягом усього відпочинку.
Топка та розсіювач виконані з міцної конструкційної сталі марки S235 товщиною 5 мм.
Особливу увагу розробники приділили енергоефективності: COZY 18 TW використовує до 40% менше палива, ніж аналогічні печі. Продумана трубчаста конструкція допалу печі відповідає європейським стандартам безпеки й екологічності, а з її розміром пічку можна легко встановити навіть у невеликих приміщеннях.
Над топкою розташовані спеціальні елементи для розсіювання полум'я, виготовлені з міцної конструкційної сталі товщиною 10 мм. Завдяки цьому суттєво продовжується термін служби печі.
Висока економність: використання до 40% менше палива.
Безпека: сертифікована за європейськими стандартами.
Довговічність: Виготовлена з високоякісних матеріалів.
Проста в обслуговуванні: легкість в установці та використанні.
Надійна конструкція: топка виконана з міцної конструкційної сталі товщиною 5 мм.
Каміння купується окремо, у вартість не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COZY |
| Країна виробник | Естонія |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Пристінне |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Об'єм парної | 18 куб. м |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 5 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Виносна топка | Так |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 84 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 499 мм |
| Висота | 756 мм |
| Глибина | 785 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |