




64 000 ₴
Дров’яна піч COZY 18 створена для тих, хто цінує високу якість і ефективність своєї парильні.
Ця піч підходить для приміщень об'ємом від 9 до 18 м³, може вміщати до 160 кг каменю та виробляє тривалу пару.
Топка та розсіювач виконані з міцної конструкційної сталі марки S235 товщиною 5 мм.
Інноваційна трубчаста конструкція допалу знижує споживання палива до 25-40%, а мінімальний захисний зазор всього у 23 см дозволяє легко встановлювати піч навіть у невеликих лазнях.
Над топкою розташовані спеціальні елементи для розсіювання полум'я, виготовлені з міцної конструкційної сталі товщиною 10 мм. Завдяки цьому суттєво продовжується термін служби печі.
Каміння потрібно купувати окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COZY |
| Країна виробник | Естонія |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Пристінне |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Об'єм парної | 18 куб. м |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 5 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Виносна топка | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 72 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 499 мм |
| Висота | 756 мм |
| Глибина | 625 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |