





53 810 ₴
51 120 ₴
Піч камін Plamen AUTHENTIC 50.
Опалювальний продукт хорватського виробництва. Підходить для обігрівання різних приміщень. Дизайн дуже сучасний — вся конструкція топічної камери із широкоформатними склами тримається на чотирьох високих ніжках.
Матеріал виробництва:
Доповнення та переваги:
Огляд вогню, що горить:
Особливість печі:
Спосіб під'єднання до димоходу:
Забір повітря з вулиці:
Витрата паливних ресурсів:
Корпус печі та топка виготовлені з якісного чавуну первинного лиття. Компанія Plamen має 85-річний досвід виробництва високоякісного чавуну та виробів із нього. Колір антрацит.
Через велике фронтальне скло та додаткові бічні скла добре спостерігати за процесом горіння в печі та милуватися грою полум'я.
Топити чавунні ці печі досить просто. Як паливо використовують дрова або паливні брикети. Піч-каміни Plamen вирізняються тривалим горінням. Таку зручність гідно оцінили данці та мешканці заміських будинків. Піч можна під'єднати до димоходу верхнє та заднє. Верхнє під'єднання до димоходу покращує тягу.
| Номінальна потужність | 8000.0 (Вт) |
| Коефіцієнт корисної дії | 76.0 (%) |
| Облицювальний матеріал печі-каміну | Чавун |
| Типи твердого палива | Дрова, Брикети, Буре вугілля |
| Розташування печі-каміну | Пристінний |
| Випромінювання тепла | Чотиристороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Немає |
| Камера подвійного згоряння | Да |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Да |
| Система чистого горіння | Да |
| Під'єднання до димоходу | Верхнее/заднее |
| Колір | Чорний |
| Вага | 154.0 (кг) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Матеріал топки | Чавун |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Водяний контур | Ні |
| Парогенератор | Ні |
| Виносна топка | Ні |
| Площа обігріву | 60 кв.м |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 154 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 768 мм |
| Глибина | 537 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Пелети, Брикети |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Комплектація | |
| Бак для води | Ні |
| Зольник | Так |
| Каміння для печі | Ні |
| Кошик для каменів | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип конструкції | зварна |
| Максимальна потужність | 8 кВт |
| Опалювальна площа | 80 м2 |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Оздоблення печі | без оздоблення |