







47 200 ₴
44 840 ₴
Піч камін Plamen GLAS FRANKLIN.
Виготовлена повністю з чавуну. Дизайн виготовлений із стриманим традиційним стилем. Дверцята з вогнетривким склом дають змогу насолоджуватися краєвидом полум'я. Усередині є обмежувач дров. Скло очищається від потоків повітря. Відповідає всім європейським стандартам якості.
Характеристики:
| Розміри (Ш x В x Г): | 860 х 800 х 630 мм |
| Номінальна потужність: | 10 кВт |
| Максимальна потужність: | 13 кВт |
| Вага: | 145 кг |
| Відпалюване приміщення (м3) | 200 |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Розміри встановлення для спалювання (Ш): | 560 х 185 мм |
| Пічні розміри (Ш х В х Г) | 550 х 260 х 310 мм |
| Ефективність ККД: | 74,1% |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Номінальна потужність | 13000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Матеріал топки | Чавун |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Водяний контур | Ні |
| Парогенератор | Ні |
| Вага | 145 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виносна топка | Ні |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Площа обігріву | 70 кв.м |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 860 мм |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Каміння для печі | Ні |
| Кошик для каменів | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Бак для води | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип конструкції | зварна |
| Максимальна потужність | 13 кВт |
| Опалювальна площа | 90 м2 |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Оздоблення печі | без оздоблення |