




30 270 ₴
28 750 ₴
Піч камін Plamen DORA 10 N.
Країна-виробник: Хорватія
Розміри печі (ШхВхГ): 380x987x435 мм
Розміри топки (ШхВхГ): 314x340x338 мм
Розміри топкового отвору (ШхВ): 220x220 мм
Матеріал топки: чавун
Номінальна потужність: 7 квт
Об'єм приміщення: 180 м3
ККД: 75 %
Вага: 65 кг
Під'єднання до димоходу: верхнє
Діаметр димоходу: 120 мм
Паливо: дрова,паливні брикети
Колір: чорний, зелений, сірий.
| Номінальна потужність | 7000.0 (Вт) |
| Коефіцієнт корисної дії | 75.0 (%) |
| Облицювальний матеріал печі-каміну | Чавун |
| Типи твердого палива | Дрова, Брикети, Буре вугілля |
| Розташування печі-каміну | Пристінний |
| Випромінювання тепла | Чотиристороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Немає |
| Камера подвійного згоряння | Да |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Да |
| Система чистого горіння | Да |
| Під'єднання до димоходу | Верхнее |
| Вага | 65.0 (кг) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Номінальна потужність | 7000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Матеріал топки | Чавун |
| Товщина матеріалу топки | 8 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Водяний контур | Ні |
| Парогенератор | Ні |
| Вага | 65 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виносна топка | Ні |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Площа обігріву | 70 кв.м |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 987 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Каміння для печі | Ні |
| Кошик для каменів | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Бак для води | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип конструкції | зварна |
| Максимальна потужність | 9 кВт |
| Опалювальна площа | 80 м2 |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Оздоблення печі | без оздоблення |