









61 560 ₴
58 480 ₴
Піч-камін Nera від хорватського виробника Plamen виготовлена з високоякісного чавуну. Цей матеріал вирізняється високим тепловідданням і довгим терміном експлуатації. Піч Plamen Nera — це сучасна опалювальна піч, яка підійде для опалення дачі або дому площею від 30 до 100 кв.м. Ця вертикальна піч ідеально підходить для встановлення в центрі кімнати або кутку.
Ця піч є новинкою 2020 року виробника Plamen. Відмінність печі-каміну Nera від Nera в тому, що вся камера згоряння в Nera тепер має подвійні захисні стінки, виготовлені з чавуну, завдяки чому піч стає ще надійнішою та довговічнішою.
Основні особливості печі:
| Висота | 1185.0 (мм) |
| Глибина | 490.0 (мм) |
| Ширина | 480.0 (мм) |
| Вага | 157 кг |
| Типи твердого палива | Дрова |
| Водяний контур | Немає |
| Гарантійний термін | 36 (мес) |
| Діаметр димоходу | 150.0 (мм) |
| Коефіцієнт корисної дії | 74,6 (%) |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 10.0 (Вт) |
| Під'єднання до димоходу | Верхнее |
| Країна виробник | Хорватія |
| Тип топки | Закрита |
| Виробник | Plamen |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Номінальна потужність | 10 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 74 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Матеріал топки | Чавун |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Водяний контур | Ні |
| Парогенератор | Ні |
| Вага | 157 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виносна топка | Ні |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 1185 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Пелети, Брикети |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Каміння для печі | Ні |
| Кошик для каменів | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Бак для води | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип конструкції | зварна |
| Максимальна потужність | 13 кВт |
| Опалювальна площа | 90 м2 |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Оздоблення печі | без оздоблення |