






37 960 ₴
36 060 ₴
Піч чавунна Plamen MAESTRAL N.
Піч-камін Maestral N зроблена в Хорватії на заводі Plamen. Соковита камера печі виготовлена з високоякісного чавуну, а конвекційний кожух виготовлений із покритої емаллю оцинкованої сталі. Це зроблено, щоб зменшити температуру корпусу печі та в такий спосіб скоротити мінімально допустиму відстань до стін приміщення або меблів. Завдяки цій особливості піч-камін Plamen Maestral N ідеально підходить для опалення невеликих приміщень. Але варто зазначити, що ця конвекційна піч також добре впорається й з опаленням будинку площею до 70 кв.м.
Піч-камін Plamen Maestral N виготовляється в чотирьох кольорах: червоний, коричневий, бежевий, сіро-блакитний.
Матеріал виробництва:
Доповнення та переваги:
Огляд вогню, що горить:
Спосіб під'єднання до димоходу:
Особливість печі:
Витрата паливних ресурсів:
Корпус обладнаний емальованими сталевими пластинами з двох боків. Незвичайна, зручна ручка дає змогу з легкістю відкрити топічну камеру.
Доповнення:
Через застенені двері можна спостерігати вогонь;
корпус вилитий із сірого чавуну;
обмежувач деревини не дає змогу дровам висипатися;
для утилізації попелу є великий зоольний ящик;
для ефективного опалення рекомендовано використовувати приблизно 2 кг палива на годину.
Характеристики:
Розмір Ш x В x Г: 45.0 x 94.5 x 47.8 см
Розмір печі Ш x В x Г: 31.4 x 34.0 x 33.8 см
Номінальна потужність: 6 кВт
Макс. потужність 9 кВт
Вага: 83 кг
Відпарювана площа: 160 м 3
Діаметр димоходу: 120 мм
Ефективність: 73.5 %.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 74 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Матеріал топки | Чавун |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Парогенератор | Ні |
| Вага | 85 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виносна топка | Ні |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Площа обігріву | 80 кв.м |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 945 мм |
| Глибина | 478 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Комплектація | |
| Каміння для печі | Ні |
| Кошик для каменів | Ні |
| Бак для води | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип конструкції | зварна |
| Максимальна потужність | 9 кВт |
| Опалювальна площа | 80 м2 |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Оздоблення печі | без оздоблення |