








5 399 ₴
Модель FRANCESCA - це настільна електрична піч, виконана в класичному стилі. Особливого шарму цій моделі додають елементи в стилі «рустика» - ручка дверцят, а також 3 механічні ручки управління.
Крім стильного зовнішнього вигляду, міні-духовка має прекрасні робочі параметри. Завдяки досить великому об’єму 45 літрів, Ви зможете готувати в цій моделі абсолютно ті ж страви, що і в традиційній вбудованій духовці. При цьому міні-піч значно практичніша, адже завдяки невеликим габаритам і простоті транспортуванні, її можна взяти з собою на дачу або просто перемістити в іншу кімнату.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Об`єм | 45 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 1500 Вт |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | кремовий |
| Матеріал | емаль |
| Тип | електропечі |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вага, кг | 15 |
| Особливості | ущільнювач стекляной дверцята, захисне кріплення з металу і скла, широке термостійке скло, щільне кріплення нагрівальних елементів, нагрівальні елементи з нерж сталі, механізм легкого знімання дверцят, індикатор роботи, індикатор термостата, автовідключення |
| Об'єм, л | 45 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарит. розміри (В*Ш*Г), мм | 300*600*400 |
| Розміри упаковки (В*Ш*Г), мм | 350*630*460 |
| Внутрішнє підсвічування | є |
| Програм, к-сть | 6-конвекція, верхній+нижній нагрів+конвекція, верхній+нижній нагрів, верхній нагрів, нижній нагрів, гриль |
| Таймер, хв. | 90 |
| Вага в упаковці, кг | 16,4 |
| Функції приготування | випічка, гриль, запікання, розморожування |
| Макс. потужність, Вт | 1500 |
| Система очищення | емаль легкого очищення |
| Скла в дверцятах, к-сть | 1 |
| Програматор | механічний |
| Автовідключення | є |
| Енергоспоживання | А |
| Код УКТ ЗЕД | 8516.60.80.00 |
| Харчування, У | 220 |
| Макс. температура, °З | 50-250 |
| В комплекті | решітка-гриль, прямокутний лист, круглий лист |