


145 900 ₴
Корпус і передня стінка топки витримують дію високих температур завдяки використовуваному матеріалу - високогатунковій сталі.
Ручний контроль за процесом згоряння повітря, взятого з приміщення, здійснюється за допомогою попельника.
Досконала герметичність забезпечується міцними зварними швами у закритій камері згоряння.
Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для згинання CNC.
Захист від перегріву за допомогою вбудованого змійовика - вхідний/вихідний роз'єм 1⁄2 дюйма.
Стабільні і витривалі до навантаження дверцята каміна виготовлені з закритого профілю. Герметизація дверцят розташована у профільованому каналі, що гарантує його належну адгезію та запобігає випаданню під час експлуатації.
Подвійна система відчиняння дверцят догори (ГІЛЬЙОТИНА) і вбік. Дверцята, що піднімаються і опускаються, полегшують наповнення деревиною, а механізм, який уможливлює бічне відчиняння, дозволяє відчистити скло більш ефективно.
Знімна решітка та контейнер для попельника дозволяють легко зберігати топку в чистоті.
Декоративна перегородка полегшує утримання чистоти при використанні і захищає від випадання дров.
Декоративна скляна панель типу glass, яка витримує температуру до 660°C і надає камінові сучасного та елегантного вигляду, оптично збільшує передню частину топки.
Гарантія 5 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kratki |
| Страна производитель | Польша |
| Мощность номинальная | 8 кВт |
| Коэффициент полезного действия | 72 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова |
| Материал топки | Чугун |
| Вид топки | Традиционная топка |
| Тип топки | Закрытая |
| Способ открытия дверцы топки | Подъём вверх |
| Форма стекла топки | Прямое |
| Количество стекол в дверце | 1 |
| Система очистки стекла | Обдув стекла потоком воздуха |
| Режим работы топки | Длительное горение |
| Водяной контур | Да |
| Наличие шибера | Да |
| Камера двойного сгорания | Нет |
| Забор воздуха в топку | С помещения |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Вес | 176 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 763 мм |
| Высота | 1120 мм |
| Глубина | 423 мм |
| Диаметр дымохода | 180 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | чугун |
| Тип | открытая |
| Способ открытия дверцы | распашные |
| Форма стекла | прямое |