


13 900 ₴
Електрокам'янка EcoFlame AMC 90-D 9 кВт + пульт CON4 високоякісна і при цьому бюджетна піч, яка зарекомендувала себе як надійне та економічне устаткування. Вона призначена для нагріву приміщення парної і створення необхідних умов для паріння. Оздоровчо-гігієнічні процедури, що проводяться в лазнях і саунах, позитивно впливають на фізичний і психологічний стан людини.
Електропіч EcoFlame AMC 90-D 9 кВт по праву оцінили справжні поціновувачі слов'янської лазні та фінської сауни, завдяки безлічі переваг, які вона має, серед них варто зазначити:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Електрика |
| Розташування печі | Підвісне |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Об'єм парної | 13 куб. м |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 480 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Напруга | 380 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | вертикальна |
| Колір | чорний |
| Об'єм парилки (м. куб) | 8-13 |
| Вага каменів (кг) | 20 |
| Підключення (Вольт) | 220/380 |