


2 778 ₴
Запарник — це корисний і функціональний аксесуар, без якого неможливо уявити повноцінний відпочинок у лазні.
Ця модель запарника має корпус із термодерева, обладнується нержавіючими кільцями, двома ручками та кришкою з отвором для віника.
Конструкція дає змогу довго зберігати тепло, що сприяє якіснішій і рівномірнішому запарюванню віника.
Наявність внутрішньої пластикової вставки робить запарник зручнішим і довговічнішим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип ємності | Запарник |
| Матеріал ємності | Липа |
| Матеріал ручки | Липа |
| Об`єм | 20 л |
| Висота | 360 мм |
| Діаметр | 345 мм |
| Довжина ручки | 50 мм |
| Виробник | Tesli |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Дерево + пластик |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Запарники |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 1 рік |
| Додаткові характеристики | 20 літрів |